Tréninkový kemp GCLIC v Maďarsku

08.05.2018 08:35

Od 1.1 do 5.5.2018 probíhal tréninkový kemp pro členy golfového klubu v Libouchci. Zúčastnilo se jej 10 členů a jeden budoucí člen ještě v plenkách. Kemp probíhal na golfovém hřišti  „Greenfield Golf course“ v Bük v Maďarsku. Báječná atmosféra a hodně skvělých úderů, občas proložený špatnými odpaly z odpališť. To byla ovšem vzácná výjimka. Velmi vzácným druhem pánských odpalů bylo nepřestřelení dámských odpališť. Pár ztracených míčků pro střelce přes vodní plochy. Prostě skvělý golf. Počasí nám vyšlo fantasticky, bez jediné kapky deště. Hrálo se nejenom tréninkově, ale hry byly proloženy soutěžemi jednotlivých dvojic. Soutěž v chipování a puutingu nebyla výjimkou. Po krásných hrách vždy následoval relax v teplých a vířivých bazénech a opalování se na sluníčku bylo krásným pravidlem. Co více dodat……. Již na místě se dohodla parta hráčů na podzimním kempu v září nebo v říjnu.