Leden na Golfu v Libouchci:

07.02.2018 21:06

Golfová sezóna oficiálně nezačala, ale u nás v klubu snad ani neskončila. Ne nadarmo se říká, jak na nový rok tak po celý rok. Počasí přálo a tak někteří z našich řad hráli na silvestra a i po silvestru. Golf se za pěkného počasí dá hrát i v Lednu aníž by vytáhly paty s České republiky. Je pravda, že skromný český golfista musí závidět při pohledu na televizní záběry s turnajů profi hráčů v Dubaji nebo na Havaji. Tam berou naši hráči velkou inspiraci a snaží se hrát jako velké hvězdy.   Vzájemné hecování a dobrá nálada to je nejhezčí obrázek ze hřiště. Prostě v Libouchci hrajeme a trénujeme po celý rok.

 

Další činností na našem hřišti probíhala nepravidelná údržba na hřišti, prořez stromů a sekání vysoké trávy mezi jamkami číslo 6, 7 a 8. Údržba bude probíhat dále.

       

Ing.Martin Štrébl