Golf-Club-Libouchec z.s.

Vítejte na stránkách golfového klubu, který je otevřený všem milovníkům tohoto nádherného sportu. Naše hřiště je veřejné a nepotřebujete tedy v zásadě nic, jen chuť si zahrát, zkusit si golf a třeba se ho naučit dobře hrát pod vedením našich specialistů.

Přijďte do golfového klubu, kde na vás dýchne rodinná atmosféra, kde vás vyzkoušení ani hra nebudou stát balík peněz a kde se vždy budete cítit příjemně. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že si naše krásné, možná ne tolik dokonalé, hřiště zamilujete a nakonec vám ani jeho obtížnost nepřijde nijak výjimečná. Věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet a vychutnáte si krásu přilehlého zámku, Tisských stěn na pozadí a všeobecné pohody v krásné přírodě.

 

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

U NÁS SI ZAHRAJETE NA GOLFOVÉM HŘIŠTI JIŽ OD 250,- CZK /  CELÝ DEN

Aktuality

03.06.2017 10:57

AKCE MĚSÍCE ČERVEN PO-NE CELODENNÍ FEE JEN 150 KČ

AKCE MĚSÍCE ČERVEN. Do 30.6.2017  PO-NE CELODENNÍ FEE 150 KČ.
22.05.2017 12:52

fotky z Maďarska

Do fotogalerie na našich stránkách jsem přidal fotky od našich respondentů z předsezóního soustředění mužů v Maďarsku.
23.10.2016 09:38

Výhra na dvou frontách

V sobotu 22.10.2016 se odehrály dva důležité turnaje pro náš Golf Club Libouchec.Stará Boleslav hostila již tradičně ,,President Trophy,,turnaj presidentů golfových clubů.Dopadlo to výborně.Náš pan president Švácha Karel po několika čtvrtých místech se letos dostal na bednu!!!! Obsadil krásné třetí...
počítadlo.abz.cz

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode